Jak wpłacać środki do portfela?

W celu zasilenia Swojego portfela należy przejść do zakładki ,,Portfele " , następnie wybierz walutę, którą chcesz wpłacić do portfela. W przypadku CRYPTO podać wysokość wpłaty oraz TXID/HASH transakcji, w przypadku FIAT wybieramy tylko wysokość wpłaty .

Po kliknięciu „Wpłać", w przypadku FIAT pojawią się dane do przelewu:
Konto do wpłat,
Dane odbiorcy,
Tytuł przelewu (Twój unikalny numer wpłaty).

W przypadku CRYPTO pojawi się adres portfela zdefiniowany jako Konto do wpłat. Pamiętaj, że sprawdzamy dane otrzymane z banku na przelewie z Twoimi danymi, które podałeś przy rejestracji. Dane te muszą się zgadzać. W przypadku niezgodności skontaktuje się z tobą administrator serwisu celem weryfikacji Twoich danych .

Czy wpłata do portfela jest płatna?

Nie, nie pobieramy opłat za wpłaty do portfela. Jedyny koszt, jaki ponosisz to koszt przelewu w Twoim banku / portfelu.

Jak wykonać najtańszą wpłatę do portfela z innego banku?

W przypadku gdy wpłacasz EUR najtańszą metodą przelewu środków jest przelew SEPA. Charakteryzuje się on stałą niską opłatą za przelew. Czas realizacji przelewu to maksimum 3 dni robocze.
W przypadku wpłat USD, GBP i CHF wybierz przelew SWIFT z opcją podziału (OUR). Jest to najtańsza opcja transferu tych walut. Wpłata obciążająca serwis zostanie pobrana z konta uzytkownika 

Uwaga w wypadku wybrania innej opcji niz OUR, Wpłacajacy zostanie obciążony dodatkowymi kosztami - wygenerowanymi przez banki pośredniczące - przez serwis Xbuysell.pl a środki zostaną zablokowane do momentu pobrania przez bank kosztów przelewu .

Jak dodać konto bankowe - portfel?

W celu dodania konta bankowego- portfela przejdź do zakładki „Rachunki", ,,Dodaj" następnie wybierz kartę „Instrument", wybierz walutę w jakiej prowadzony jest dany rachunek,nastepnie wklej numer rachunku – portfela.
Sprawdź dane i potwierdź klikając „Zapisz".

Jakich wpłat nie przyjmuje Xbuysell.pl ?

Nie przyjmujemy wpłat FIAT powyzej 15 000 Eur, jeżeli konto nie zostało zweryfikowane.

Czy można wpłacić środki na rachunek bezpośrednio w oddziale banku?

Tak.