Jak się zarejestrować w serwisie Xbuysell.pl?

Rejestracja polega na wypełnieniu wszystkich pól formularza rejestracyjnego, do któryego znajdziesz link na stronie głównej serwisu. Zwróć szczególną uwagę na:

  • Adres e-mail, będziesz używał go przy logowaniu do serwisu,
  • Hasło, musi składać się z 8 znaków, minimum jednej małej i wielkiej litery, oraz jednej cyfry

Na podstawie danych wpisanych w formularzu utworzone zostanie Twoje osobiste konto na Xbysell.pl .
Pamiętaj, nigdy nie poprosimy Cię o podanie Twojego hasła

Do czego służy „Moje Konto"?

Moje konto – panel użytkownika widoczny po zalogowaniu - po prawej stronie uzytkownik ma pełny podgląd swojego profilu w serwisie Xbuysell.pl . Po lewej - Portfele, Rachunki i Historia operacji.

Jak przebiega identyfikacja Użytkownika?

Właściciel Serwisu potwierdza zgodności danych podanych przez Użytkownika w formularzu konta ,,Ustawienia → Podgląd danych'' z danymi nadawcy przelewu walut FIAT, którą Użytkownik chce wymienić.
Jeżeli weryfikacja Użytkownika zakończy się pomyślnie to środki automatycznie pojawiają się na Karcie „Portfele", w pozycji „Saldo konta ".
Właściciel Serwisu dokona zwrotu środków na konto Użytkownika w przypadku występujących rozbieżności pomiędzy danymi wynikającymi z formularza danych, a danymi z przelewu bankowego.

Czy z giełdy Xbuysell.pl mogą korzystać osoby mieszkające za granicą?

Tak.

Nie otrzymałem maila z aktywacyją konta.

Jeżeli po dokonaniu rejestracji nie otzrymaleś maila aktywacyjnego sprawdź katalog SPAM-u w swojej poczcie. Niektóre skrzynki pocztowe mogą potraktować naszą wiadomość jako spam i automatycznie umieszczą go w tej kategorii.
Jeżeli w katalogu SPAM nie ma maila aktywacyjnego skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta - [email protected] .