Jak działa Xbuysell.pl

Xbuysell.pl to społecznościowa platforma (giełda) wymiany walut (FIAT, CRYPTO) umożliwiająca sprzedaż lub zakup walut przez internet. Wychodzimy z założenia, że w tym samym czasie są ludzie, którzy chcą sprzedać lub kupić waluty. Celem naszego portalu jest umożliwienie użytkownikom spotkania w jednym miejscu, w celu uzyskania wzajemnych korzyści. Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Polega na kojarzeniu odwrotnych ofert Użytkowników, w celu przeprowadzenia transakcji wymiany walut.

Działamy w oparciu o    światowe kursy aktywów kryptograficznych  , prezentowany u nas kurs;      jest średnim   światowych    kursem  100  najwiekszych  giełd . Dzięki czemu nie musisz przełączać   się     między    giełdami   a stronami marketowymi      szukając rzeczywistego kursu danego aktywa. 

Plusem tego rozwiązania jest brak mozliwosci manipulacji kursem,    przy małym volumenie. Wartośc    aktywów nie bedzie miec duzej rozbieznosci cenowej - jak to ma miejsce w przypadku pierwszej i  na przykład setnej giełdy w marketcupie .

Jakie są wymagania do korzystania z Xbuysell.pl ?

Dostęp do sieci internet oraz przeglądarka internetowa.

Czy platforma Xbuysell.pl działa w dni wolne od pracy?

Tak. Xbuysell.pl działa 24/7. W dni wolne od pracy możesz składać zlecenia i wymieniać waluty. Pamiętaj jednak, że banki nie pracują w weekendy. Przelewy walut FIAT zlecone w weekend wyjdą z banku dopiero w pierwszy dzień roboczy.