1. Rejestracja

Na początku dokonujesz szybkiej i darmowej rejestracji. Bez weryfikacji do $10 000 dolarów.

2. Wpłata

Wpłacasz środki, które chcesz wymienić.

3. Wymiana

Zlecasz wymianę, a system sam dopasuje ją do ofert innych użytkowników.

4. Wypłata

Wypłacasz wymienione środki na wskazane konto
 

Rejestracja, podanie numerów rachunków.

By rozpocząć korzystanie z platformy wymiany walut musimy zarejestrować się w serwisie i podać numery rachunków/portfeli (zakładka Rachunki) . Prosimy zwrócić uwagę na poprawność danych, jest to konieczne do poprawnego funkcjonowania konta w przypadku wypłat .

Wpłata i wybór kursu wymiany.

Wpłacamy środki, czekamy aż zostaną zaksięgowane. Dane z przelewuw przypadku walut FIAT muszą się zgadzać z danymi rejestracyjnymi, w innym wypadku środki zostaną przyjęte z opóżnieniem bądż zwrócone. Gdy przelewu dokona osoba trzecia lub wyślemy pieniądze z konta firmowego - wpłata nie zostanie poprawnie zidentyfikowana. Xbuysell.pl wymaga pełniej zgodności danych. Po zaksięgowaniu przez platformę przesłanych przez użytkownika środków, wybieramy kurs i kwotę wymiany oraz zatwierdzamy transakcję kupna - sprzedaży. Przy transakcji przekraczającej kwotę 15 000 euro, giełda wymiany walut - Xbuysell.pl będzie wymagać dodatkowych środków bezpieczeństwa - weryfikacji konta . Wymiana możliwa jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu, przelewy w walutach FIAT księgowane są tylko w dni robocze od godziny 8 do 15 , wynika to z godzin pracy banków i ich wewnętrznych księgowań przelewów.

Wypłata pieniędzy na nasz rachunek.

Platforma wymiany walut Xbuysell.pl dokonuje wypłaty środków na wskazany rachunek . Transfer środków może być realizowany w trybie ekspresowym lub zwykłym. W innych przypadkach czas przelewu uzależniony jest od księgowań banków pośredniczacych obsługujących waluty (FIAT), lub stanu sieci w przypadku walut (CRYPTO).